De doorgeefbokaal: Sonny & Simone

logo train2perfection

Mariska Mediati van Handbal Brummen gaf de Sportkompas Doorgeefbokaal door aan Sonny en Simone van Train2perfection! Dit is hun verhaal:

“Wij zijn Sonny (27 jaar) en Simone (28 jaar) en samen hebben we vijf jaar geleden Train2Perfection personal training opgezet. Bij Train2Perfection hanteren we de 3 pijlers gedrag, voeding en training. Samen met je personal trainer werk je aan deze 3 pijlers om je uiteindelijke doel te behalen. Dit doel kan zijn afvallen, spiermassa opbouwen of fitter worden.

Maar je kunt ook komen trainen om mee te lopen voor de KIKA run van 7 oktober in Nijmegen! Wij zouden het super gaaf vinden als jullie met ons mee willen lopen voor dit goede doel, ons team heet: Train2Perfection + Sam. Neem dus gerust contact met ons op als je hier meer over wilt weten.”

Bedankt voor de deelname, Sonny en Simone! We zijn benieuwd wie de volgende is die de Doorgeefbokaal in handen krijgt…

Deel dit bericht

De doorgeefbokaal

Mariska Mediati van Handbal Brummen gaf de Sportkompas Doorgeefbokaal door aan Sonny en Simone van Train2perfection! Dit is hun verhaal: "Wij zijn Sonny (27 jaar) en Simone (28 jaar) en…