Wim Seesink benoemd tot erelid vv Oeken

Schermafbeelding 2022-02-13 094854-1

De jaarlijkse nieuwjaarsreceptie kon in januari niet doorgaan, een dag waarop traditiegetrouw de jubilarissen en huldigingen binnen de vereniging worden gevierd. Afgelopen donderdag tijdens een trainingsavond heeft één van deze huldigingen van het afgelopen seizoen alsnog plaatsgevonden.

Wim Seesink is benoemd tot erelid van vv Oeken. Als vrijwilliger zet hij zich al jaren in om met passie en plezier zijn liefde voor het voetbalspelletje over te brengen. Hij beoefent het trainersvak al decennia binnen vv Oeken.

Donderdag was het moment om deze vrijwilliger in het zonnetje te zetten en onze dankbaarheid als club te uiten voor zijn tomeloze inzet. Omgeven door spelers die hij van jeugd tot en met seniorenspeler heeft kunnen begeleiden en nog begeleidt. Een geweldige prestatie!

Na de mooie woorden van bestuuurslid Algemene zaken Marco Heersema ontving Wim het speciale erelidspeldje. Verrast en verheugd was Wim en onder een luid applaus heeft hij gedaan wat hij zo graag doet, het voortzetten van de training. We hopen nog lang van zijn aanwezigheid binnen onze club te kunnen genieten.

 

Deel dit bericht

Activiteiten Kerstvakantie 2022

De jaarlijkse nieuwjaarsreceptie kon in januari niet doorgaan, een dag waarop traditiegetrouw de jubilarissen en huldigingen binnen de vereniging worden gevierd. Afgelopen donderdag tijdens een trainingsavond heeft één van deze…

Activiteiten Herfstvakantie 2022

De jaarlijkse nieuwjaarsreceptie kon in januari niet doorgaan, een dag waarop traditiegetrouw de jubilarissen en huldigingen binnen de vereniging worden gevierd. Afgelopen donderdag tijdens een trainingsavond heeft één van deze…

Nieuw bestuur Eerbeekse Boys

De jaarlijkse nieuwjaarsreceptie kon in januari niet doorgaan, een dag waarop traditiegetrouw de jubilarissen en huldigingen binnen de vereniging worden gevierd. Afgelopen donderdag tijdens een trainingsavond heeft één van deze…